Obóz Herosów

Forumowa gra, dla tych co lubią mitologię i przygody Percy'ego Jacksona

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Osoby chętne na reaktywacje forum proszone są o kontakt ze mną. Więcej na ChatBoxie. Pozdrawiam - Percy

#1 2013-08-17 21:03:13

 Rea Nikola

Określony

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-08-02
Posty: 26
Dziecko: Ateny, wnuczka Posejdona

IDEE NA OBÓZ HEROSÓW

Słuchajcie herosi, wiem że to forum jest ubogie w treść i użytkowników, ALE... Można mieć pomysły, nie? Ten post jest przeznaczony głównie dla gości, aby zwrócili uwagę na to forum oraz pomogli to forum wskrzesić!!!
Mam mnóstwo idei na to forum tylko potrzebna mi pomoc! Chcę stworzyć składzik na broń, stajnię, schowek na rydwany i inne pojazdy, a także wirtualny spacer po Obozie Herosów. Niestety nie jestem zbyt dobra w prowadzeniu stron internetowych. Tak w sumie to... jestem kompletnym laikiem. Dlatego byłabym bardzo zadowolona gdyby ktoś, o większym pojęciu informatycznym pomógłby mi. Dla mnie to czarna magia, a przecież jestem córką Ateny, a nie Hekate! Jeśli ktoś przeczyta ten wątek i zechce mi pomóc zapraszam na moje gg - 11179279 - na twórcze dyskusje . Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc! Plis...

                                                                                                                Rea Nikola Carefree,
                                                                                             córka Ateny i wnuczka Posejdona,
                                                                                                               Ambasador Obozowy


Half-Blood Camp!!!

Offline

 

#2 2014-01-24 07:56:01

Matthiew Blade

Nieokreślony

Zarejestrowany: 2013-09-07
Posty: 1
Dziecko: Posejdona

Re: IDEE NA OBÓZ HEROSÓW

Ja bym dodał więcej miejsc w obozie jak i poza obozem np. jakiś las, jezioro i oczywiście dodał bym większe państwa i ich stolice. Co do wirtualnego spaceru niestety Ci nie pomogę. Brakuje mi tu również tematu Karty Postaci. Ostatnie już co bym zmienił, skórka forum. Według mnie w tym momencie jest po prostu brzydka. - To tylko moje zdanie.
Pozdrawiam.

Offline

 

#3 2014-01-24 16:47:26

 Rea Nikola

Określony

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-08-02
Posty: 26
Dziecko: Ateny, wnuczka Posejdona

Re: IDEE NA OBÓZ HEROSÓW

Dzięki za opinię Uwzględnimy to w nowym projekcie


Half-Blood Camp!!!

Offline

 

Reklama - nie aktywna

Percy Jackson - Obóz Herosów

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ethical practices